LFR254001C
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
LittelFuse LFR254001C 250V CLASS R BLOCK 400A 1 POLE Amperage: 400 Voltage: 250VAC
MODEL LFR254001C
BRAND
SKU
UOM
each
Contact supplier for technical support on: 800 255 1919
Typically Ships in: 1 day
Returnable: Yes
Features & Benefits
  • Indication offered on most 250V and 600V versions