FXF64XQTW/PC
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
RAB FXF64XQTW/PC FX Wall 64W CFL fixture with Quad Tube HPF lamp and 120V photocell. Delivers 4,800 lumens at 67 LPW efficacy. White finish. 12,000-hour lamp life.
MODEL FXF64XQTW/PC
BRAND
each
UPC
Contact supplier for technical support on: 888-722-1000
Typically Ships in: 1 day
Returnable: See conditions
120V
0.6A
Driver
Electronic QT
Finish
White
Hours
12000
Input Wattage
72
Lamp Info
Triple 64W