VT2-SR-980-T-24-0450
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
System Plast VT2-SR-980-T-24-0450 ValuFlex curved and straight track (TAB) for conveyor systems. Features Nolu-SR self-lubricating material, 5 in width, 1 in height, and 24 in radius. Designed for use with ValuFlex chain return systems in packaging and material handling applications.