P90-14MPT-85
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Timken Belts (Carlisle) P90-14MPT-85 Panther Belt. 14mm pitch synchronous belt. Pitch length: 90mm. Width: 85mm. Number of teeth: 6. Formerly sold as Carlisle. Manufactured to ISO 9001:2015 standards.