R8V2240-10
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
MODEL R8V2240-10
BRAND
SKU
UOM
each
Contact supplier for technical support on: 866 773 2926
Typically Ships in: 1 day
Returnable: See conditions
cogged
No
depth
7/8"
depth (per rib)
7/8"
number ribs
10
outside length
224"
section
8V
top width
1"
top width (per rib)
1"