P34-8MPT-50
Image for Illustration purposes only. Actual product may vary
Timken Belts (Carlisle) P34-8MPT-50 Panther Belt. 8mm pitch synchronous belt. Pitch length: 34mm. Width: 50mm. Number of teeth: 4. Formerly sold as Carlisle. Manufactured to ISO 9001:2015 standards.